Naše nabídka

akce KAŽDÁ 6. DÝMKA ZDARMA

U DRAKA SI MŮŽETE VYBRAT Z PĚTI DRUHŮ VODNÍCH DÝMEK:

NAKHLA: V Česku zatím snad nejoblíbenější tabák, který je cenově dostupný a chuťově trochu lehčí. Je určen pro začátečníky i pro zkušené dýmkaře. Tato egyptská značka tabáku produkuje mnoho příchutí, z nichž vybíráme ty osvědčené.

AL-FAKHER: O něco silnější, ale zato chuťově výraznější tabák, který se vyrábí ve Spojených Arabských Emirátech. Tato značka je vhodnější pro pokročilé dýmkaře. Vyniká výraznými chutěmi a hustým kouřem.

ULTIMATE: Tabáky Ultimate jsou relativně nová evropská značka tabáků, která si velmi rychle našla mnoho spokojených zákazníků. A to především díky bohatému kouři, a skvěle namíchaným výrazným příchutím, které se jmenují podle barev.

SHIAZO: Tzv. "kamínková" vodní dýmka, která neprodukuje kouř, ale jen ochucenou páru, a navíc neobsahuje žádný nikotin. Jedná se o německý vynález - do korunky se místo tabáku dávají příchutí napuštěné kamínky, které při zahřátí produkují imitaci kouře s výbornými příchutěmi! Vhodné pro nekuřáky, nedýmkaře a všechny ty, kteří se bojí nikotinu.

MEDITÉ: Originální luxusní český tabák. U Draka si ho můžete vychutnat jedině z dýmky, která k němu patří - z medúzy, která se vyrábí v Česku a je považována za nejluxusnější dýmku na světě, což dokazuje například i to, že z ní kouří arabský šejk. Z medúzy naopak nelze kouřit jinou značku tabáku :)

NABÍZÍME VÝHODNÁ MENU S DÝMKOU:

V našem nápojovém lístku naleznete výhodná menu, která většinou obsahují dýmku a nějaký čaj. Tato meníčka vás vyjdou levněji, než kdybyste si čaj a dýmku kupovali zvlášť. Nejoblíbenějším naším menu je KLASIKA PRO DVA, které obsahuje vodní dýmku a konvičku čaje Tuareg. Nabízíme ale i KLASIKU PRO VÍC LIDÍ, kde je malý Tuareg nahrazen velkým Tuaregem. Stejně tak jsme nezapomněli ani na milovníky oblíbeného jihoamerického nápoje Mate, které stejně jako Tuareg nabízíme ve výhodném menu s dýmku.
V meníčkách lze objednat dýmky značky Nakhla a Al-Fakher, tabáky Ultimate jsou za jinou cenu, a proto je bohužel v meníčkách kombinovat nelze.

KAŽDÁ ŠESTÁ DÝMKA ZDARMA:

U Draka si můžete dopřávat každou šestou dýmku zdarma - pro vstup do akce stačí u nás na baru vyplnit dvě kartičky - jednu vaší a jednu, co budeme mít schovanou u nás pro kontrolu.
Za každou vykouřenou dýmku dostanete razítko na kartičku. Za pět razítek u nás máte dýmku zdarma a šesté razítko do odděleného políčka. Za celou vykouřenou kartičku navíc získáváte ještě jednu dýmku zdarma.

Tato akce se vztahuje na dýmky s tabákem značky Nakhla a Al-Fakher a na dýmky s kamínky Shiazo.

TOP